Opony letnie

Zapoznaj się z naszą szeroką gamą produktów w atrakcyjnych cenach, wśród których znajdziesz wysokiej jakości opony letnie używane. Te starannie wyselekcjonowane opony zostały poddane kompleksowym naprawom, są wolne od wybrzuszeń i zostały szczegółowo przebadane pod kątem ciśnienia i szczelności.

Opony letnie używane – bogaty asortyment

Oferujemy wygodne filtrowanie asortymentu, abyś mógł szybko znaleźć opony letnie używane idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz wybrać spośród różnych profili (30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 i więcej), szerokości (od 135 mm do 295 mm), średnicy (10”, 13”, 14”, 15”, 16”, 17”, i  inne), a także w zależności od indeksu nośności, prędkości i producenta. Posiadamy opony używane renomowanych marek takich jak Continental, Bridgestone oraz wiele innych.

Dlaczego warto wybrać opony letnie używane?

Wymiana opon z zimowych na letnie jest corocznym rytuałem zapewniającym bezpieczeństwo na drodze. Opony letnie znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z mieszanki o twardszej konsystencji niż zimowe, co jest odpowiedzią na wyższe temperatury asfaltu w sezonie letnim. Charakteryzują się mniejszą liczbą żłobień, ale posiadają specjalne żebra bieżnika, co zapewnia doskonałą przyczepność zarówno podczas upałów, jak i w trakcie letnich deszczów czy burz.

W naszej ofercie znajdziesz opony letnie używane dostępne pojedynczo, w parach lub w kompletnych zestawach czterech sztuk. Co istotne? Wszystkie produkty dostępne online są również dostępne w naszym serwisie. Dodatkowe informacje znajdziesz na podstronie wybranego modelu. Jeśli szukasz nowego kompletu kół, odwiedź naszą kategorię z kołami fabrycznymi, dostępnymi od ręki lub na zamówienie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Produktów: 1983